محل تبلیغات شما

وقتی جوآکین ققنوس برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد - باور نکردنی ، اولین بار - برای جوکر در 92مین جوایز آکادمی در 9 فوریه 2020 شد ، به نظر می رسید که او تنها کسی بود که تعجب کرد. همانطور که عادتش نیست ، او این جایزه را با سخنرانی طولانی و در بعضی مواقع تند و تیز پذیر که از موضوع فیلم دور بود ، پذیرفت. سرانجام او با ساختن پرونده برای همه ما آزادتر شد تا چیزهایی را که شخصیت او در جوکر ، آرتور فلک ، انکار کرده بود ، آزادانه تر کند.

این بازیگر گفت: "انسان به بهترین وجه ما بسیار مبتکر و خلاق و مبتکر است. من فکر می کنم وقتی از عشق و دلسوزی به عنوان اصول راهنمایی خود استفاده می کنیم می توانیم . سیستم هایی را ایجاد کنیم که برای همه موجودات حساس و محیط مفید باشد." واشنگتن پست). ققنوس در یک خندق ظاهری که چشمانش پر از اشک بود ، قدم زد و قافیه را نگاه کرد و با صدای بلند از تعجب پرسید: "این کیست؟" زنی که او را از تریبون می گشت ، به او اطمینان داد که در واقع ، اوست - و همانطور که چندین دهه به یک حرفه طولانی روی داد که طی آن بازیگر محافظت شده شدیدی استعداد فوق العاده خود را بدون رزرو در اختیار جهان قرار داد ، می توانیم به معدود کسانی فکر کنیم که سزاوار آن بوده اند

این درست است که بگوییم تهیه نقاشی تصویری از فلک ، جهنمی برای یک کار برای ققنوس بود و تقریباً مانند اولین بازیگری که موفق به دریافت یک مجسمه برای به تصویر کشیدن شاهزاده دلقک از جنایات - افسانه ای هیت لجر - ققنوس به جاهایی رفت که فقط بیشتر بازیگران اختصاصی حاضر به رفتن هستند. این بازیگر از نظر جسمی ، ذهنی و عاطفی خود را به چالش كشید تا بهترین نمایشگر سال 2019 را برای ما به ارمغان بیاورد و با این كار نشان داد كه چرا اینقدر مورد توجه قرار می گیرد كه در یك كلاس در حد خودش است.

خواکین ققنوس مجبور شد خودش را جدا کند

تاد فیلیپس و خواکین ققنوس مت وینکلمایر / گتی ایماژ

اگرچه مشهور ققنوس به دنبال تعبیرهای قبلی در مورد جوکر - از جمله لجر - در پیشبرد عملکرد خود نبود ، اما وی یک جنبه از رویکرد ستاره فقید Dark Knight در نقش را به اشتراک گذاشت. ققنوس خود را در هنگام فیلمبرداری به دلیل چند دلیل بسیار منزوی یافت. برای یک ، خاموش کردن آرتور فلک در پایان روز برای او دشوار بود.

این بازیگر در مصاحبه با مترو گفت: "در پایان شب هیچ وقت واقعاً پایان نمی یافت. هر شب بعد از کار به مدت دو سه ساعت دیگر با من می ماند. من هیچ وقت احساس نکردم که این لحظه با کارم انجام شود. روز . من به هیچ وجه معاشرت نکردم. شخصی که با او تعامل داشتم [کارگردان تاد فیلیپس] بود. این دنیای من شد. بدون توقف بود. "

ققنوس همچنین فاش کرد که به عنوان محصول جانبی رژیم غذایی سخت خود (که در یک لحظه به آن خواهیم رسید) ، فرصت های او برای تعامل با بازیگران و خدمه حتی از آنچه که در غیر این صورت ممکن بود محدودتر بود. وی گفت: "من در آن زمان واقعاً زندگی نداشتم زیرا نمی توانستم برای غذا خوردن بیرون بروم."

خوشبختانه ، این نقش برای ققنوس به حدی تحریک کننده بود که در واقع این شرایط را قابل قبول دانست. وی گفت: "می خواهم بگویم خیلی سخت بود." "اما آنقدر الهام بخش بود ، به همان اندازه انرژی که به آن وارد کردم ، [نقش] آن را پس دادم. من بعد از کار به خانه می رفتم و فقط در مورد صحنه بعدی صحبت می کردیم. من فقط بسیار هیجان زده می شدم. در دو ساعت زودتر تنظیم کنید تا فقط در تریلر بنشینید و در مورد آن صحبت کنید. "

این کاهش وزن هیچ شوخی نبود

خواکین ققنوس به عنوان آرتور فلک در برادران Joker Warner./DC Films

ققنوس به دلیل نقش آرتور فلک بیش از 50 پوند از دست داد. وی در گفتگوی گسترده ای با USA Today درباره Joker ، اظهار داشت که وی در حین شلیک از رژیم های لوبیای بخار سبز ، سیب و کاهو استفاده کرده است. این چیز جدیدی نبود؛ او به دلیل ایفای نقشش در درام تحسین برانگیز سال 2012 توسط توماس اندرسون ، استاد ، وزن مشابهی را از دست داده بود. فقط به این دلیل که او قبلاً این کار را کرده بود ، به این معنی نیست که او به هر طریقی مشتاق تکرار تجربه بود.

ققنوس که افشا کرد که همان متخصص تغذیه وظیفه دارد او را سفید کند ، زیرا این صداقت را دوباره تکرار کرد و گفت: "با صداقت ، من دوباره نمی خواهم این کار را انجام دهم." وی گفت: "این یک رژیم وحشتناک ، وحشیانه است ، اما شما تمام ویتامین ها و مواد معدنی را دریافت می کنید ، بنابراین مانند آنها بی خطر هستید.

ققنوس در مورد این واقعیت که کاهش وزن چشمگیر تأثیر عمیقی بر وضعیت روانی وی داشته است ، باز داشته است و او برای اطلاع از بازیگری خود در جوکر می تواند از دشواری روانی ارائه شده استفاده کند. اگر او می توانست راهش را داشته باشد ، هرچند آرتور نمی توانست چهره ای باریک و رها باشد که در فیلم می بینیم. این بازیگر در مصاحبه یک ماه قبل از اکران فیلم به نیویورک تایمز گفت: "من [فکر کردم] او باید سنگین باشد." "تاد مانند بود ،" من فکر می کنم شما باید شخص واقعی و نازک را انجام دهید. "" ارزیابی او از تجربه در طی ماه های پس از برخورد جوکر در سینماها ، نرم نشد. او به تایمز گفت که رعایت رژیم غذایی "یک راه وحشتناک برای زندگی" است.

هر نسخه از جوکر از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

آنچه خواکین ققنوس واقعاً برای بازی در جوکر گذشت

او یک پسر را ربود تا عمومی صندلی برقی را آزمایش کند. ضعیف پیش می رود.

، ,ققنوس ,یک ,وی ,جوکر ,بازیگر ,بود ، ,که در ,که او ,در مورد ,این بازیگر

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fefet لوازم خانگی افراکالا جدیدترین مطالب و اخبار اینترنتی | سایت | تکنولوژی | سئو فروشگاه لوازم موسیقی لیفتراک آشپزخونه پویا رایانه بهترین مطالب راجب ساز های موسیقی هفته نامه کهن دیار مراغه فرهنگی و اجتماعی Metal spinning factory